loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
O nas

Właścicielem sklepu internetowego ispira.pl jest firma Art Ceramika, która powstała w Gliwicach w 1991 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową płytek ceramicznych, kompleksowego wyposażenia łazienek, materiałów wykończeniowych i chemii budowlanej. Od 2012 roku firma poszerzyła swoją działalność o sprzedaż internetową za pośrednictwem platformy ispira.pl oraz portalu aukcyjnego Allegro.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo płytki ceramiczne czołowych producentów z Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a także dynamicznie rozwijających się Chin. Posiadamy również bogaty wybór produktów producentów krajowych. Tworząc swoją ofertę bierzemy pod uwagę przede wszystkim najnowsze trendy i wzornictwo, technologię produkcji oraz atrakcyjne ceny.

Naszym priorytetem jest kompleksowa obsługa klienta. Pracownicy sklepu dołożą wszelkich starań aby zapewnić każdemu klientowi fachową pomoc, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Cenimy czas naszych Klientów, z tego też powodu posiadamy w każdej chwili na stanie magazynowym ponad 100 000 m2 płytek. Możliwość taką daje magazyn o powierzchni 3500m2.

Wszystkie produkty dostarczane są do Państwa za pośrednictwem firm kurierskich. Towar wysyłamy starannie przygotowany i zabezpieczony na paletach.

Dlaczego my?

  • Jesteśmy firmą działającą od ponad 20 lat w branży płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek.

  • Pracują u nas najlepsi sprzedawcy, którzy odpowiedzą na każde Państwa pytanie.

  • Sprzedajemy tylko produkty, których sami jesteśmy pewni.

  • Posiadamy ogromne stany magazynowe.

  • Zapewniamy szybką realizację zamówień.